מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות

מוצרי קידום מכירות | מתנות לקידום מכירות  (מוצרי קד”ם) הניתנים כמחווה ללקוחות הם הדרך היעילה ביותר לשיווק העסק שלכם. השפעתם של מוצרי קידום המכירות הוכחה מעל כל צל של ספק במאות בדיקות ומחקרים. לקוחות אשר קבלו מתנה ממותגת הנושאת את שם העסק עליה, מבית עסק, זכרו במשך שנים את העסק ואת המחווה חיובית שנתן בית העסק . אין ספק כי פרסום באמצעות מוצרי קידום מכירות יוצרים אפקט חיובי חזק יותר ואישי יותר מאפיקי פרסום אחרים דוגמת פרסום חוצות, פרסומים באינטרנט, ברשתות החברתיות וברדיו. מוצרי קידום מכירות הן מתנה מוחשית הניתנת ללקוח ויוצרת קשר אישי בין הלקוח לבית העסק המופיע על גבי המתנה.

מוצרי קד”מ  – כל התורה על רגל אחת

אז איך זה עובד, בעצם? בצורה מאוד פשוטה. אתם, כבעלי עסקים, בוחרים מוצרים שמתקשרים לפעילות העסק שלכם ו/או לתחומי העניין של הלקוחות שלכם, שולחים אלינו את הלוגו שלכם ואת שאר הפרטים שהייתם רוצים שיופיעו על המוצרים שבחרתם, ולאחר שאתם מקבלים אותם מאיתנו – אתם מחלקים אותם ללקוחות שלכם. כמובן שכדאי שנתינת המתנה תהיה מקושרת לאירוע מסוים כמו חג, ציון X שנים לעסק וכד’, וכדאי גם שהיא לא תהיה מותנית ברכישה של מוצר או שירות שאתם מספקים. כך, כשהלקוחות שלכם מרגישים שהם באמת חשובים לכם – הרי שיש להם עוד סיבה טובה לחזור אליכם, ועוד סיבה טובה להמליץ עליכם לחברים שלהם.

ואתם? מרוויחים שלוש פעמים!

כשאתם בוחרים באפשרות של חלוקת מוצרי קד”מ ללקוחות שלכם, אתם מרוויחים שלושה דברים חשובים:

  • שימור לקוחות – לקוחות שנותנים להם מתנות ומראים להם שהם חשובים, בדרך כלל ממשיכים להיות לקוחות.

 

  • המלצות לחברים – לקוחות מרוצים בדרך כלל ממליצים על בית העסק לקרובי משפחה ולחברים.

 

  • כניסה לתודעה – אם אתם בוחרים מוצרי קידום מכירות שימושיים, הרי שכאשר הלקוחות שלכם יעשו בהם שימוש, שם העסק שלכם ייחשף גם לעיני אנשים אחרים. ברגע ששם העסק שלכם נמצא בתודעה של אנשים– יש סיכוי גדול שהם יפנו דווקא אליכם ברגע שהם יזדקקו לשירותים שאתם מספקים.

גרין ליין – מוצרי קד”ם שעובדים בשבילכם

גרין ליין משווקת מבחר גדול של  מתנות לקידום מכירות שיכולים לעבוד עבור העסק שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את המוצרים שיתאימו ללקוחות שלכם (טיפ חשוב: כדאי שאלה יהיו מוצרים עם זיקה ישירה לבית העסק שלכם) וליצור עמנו קשר לביצוע ההזמנה. אנחנו נבקש מכם לשלוח אלינו את הלוגו שלכם ואת שאר הפרטים שאתם רוצים שיופיעו על גבי המוצרים, נעצב לכם מוצרים יפים ומייצגים, ונשלח לכם אותם בהקדם האפשרי.

לאחר שתקבלו את המוצרים – חלקו אותם ללקוחות שלכם בעיתוי מתאים. הם כבר יעשו את העבודה בשבילכם.

לקבלת מידע נוסף אודות מוצרי קידום מכירות ולהזמנות צרו עמנו קשר בטל’ 053-5257157
או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

 

 

 

Share this post

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *


דילוג לתוכן